Autorské čtení – nakladatelství Hejkal

28 Lis

m-hejkalova

Milí přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na autorské čtení Markéty Hejkalové z nové knihy Rudé paprsky severního sluncev úterý 2. prosince v 16.30 v PEN klubu (v pátém patře Národní knihovny, Klementinum 190, Praha 1, kousek od metra Staroměstská – projdete kolem vrátnice dozadu k výtahu, vyjedete do třetího patra a pak vystoupáte dvě patra pěšky a odměnou Vám bude nejkrásnější výhled na Prahu). Kniha Rudé paprsky severního slunce je spojením milostného příběhu a napínavé detektivky, je proto vhodným vánočním dárkem pro citlivé ženy i akční muže a na místě bude ke koupi za vstřícnou cenu.
Na setkání s Vámi se těší

Martin Hejkal
Nakladatelství Hejkal

rude-paprsky-severniho-slunceMarkéta Hejkalová
Rudé paprsky severního slunce

Česká žena Monika neví, co si dál počít se životem. Pak odjede s manželem, badatelem blíže nejmenovaného ústavu pro zkoumání totalitní minulosti, na několik měsíců do Jižní Koreje. Tam se bezhlavě zamiluje do muže, o němž ví jenom to, že v něm potkala svoji druhou polovinu. Zrovna tak dobře ví, že jejich veliká láska jednoho dne skončí, protože v obyčejném lidském světě nepřežije.
Věčné štěstí a muže na celý život hledají i další hrdinky románu: paní Song, již manžel přiměl k útěku ze Severní Koreje, úspěšná česko-finská podnikatelka Kamila, která už nevěřila, že potká toho pravého, i tajemná slečna Lee. Která z nich nepřežije? Kruté paprsky severokorejské diktatury dopadají až do Soulu, do univerzitního kampusu, ztracených zákoutí megapole i purpurového pokoje hodinového hotelu Ben Hur. Ale nejen tam. Ženy netuší, že jsou jen loutkami v podivné hře a jejich pohyby řídí neznámé vzdálené ruce. Nebo až příliš blízké?
Kniha Rudé paprsky severního slunce je originálním spojením tklivého milostného příběhu a napínavé detektivky a čte se jedním dechem.

ISBN 978-80-86026-61-9, pevná vazba s přebalem, 214 stran, doporučená cena 269 Kč

Kdyby někdo z Vás byl v té době v Praze a neměl co dělat, tak se určitě zastavte, bude to jistě stát za to :)

Zatím bez komentářů

Zanechat komentář