Knižní rádce #1

7 Pro

V tomto projektu se budu snažit vám doporučit vždy nějaké knihy, které by vás mohli zajímat, popřípadě někoho z vaší rodiny či přátel.

Dnes se zaměříme na romány pro ženy na nakladatelství Domino.

Co najdou důležité ženy vašeho života pod stromečkem?
Ano, už je to zase tady: znovu přemýšlíme, co dát manželce, mamince, sestře, kamarádce… nebo jiné důležité ženě našeho života k Vánocům. Je to stejná dřina jako loni, že?

Jsme zase o kus moudřejší, a proto víme s neochvějnou jistotou, že kuchyňský spotřebič by to být neměl. Parfém si schováme na Valentýna (pokud ho slavíme) nebo na její narozeniny (pokud na Valentýna kašleme). Krátce jsme se zamysleli i nad nějakým pěkným svetříkem, ale pak se nám vybavila vzpomínka na loňský Štědrý večer, kdy jsme v jejích očích postřehli jiskřičku zklamání nad jiným kusem oděvu, jímž jsme ji podarovali. Panebože, co já jí mám koupit??? Vždyť svátky jsou už za měsíc!!!

A přitom je řešení úplně jednoduché: kupte jí knihu. Neexistuje snad nikdo, koho by kniha nepotěšila. Natožpak kniha z naší edice Inteligentní romány pro inteligentní ženy. Že si nevíte rady s tím, která kniha by se důležité ženě vašeho života líbila? I na to jsme pamatovali! Pusťte si následující klip a zaposlouchejte se do výroků jednotlivých hrdinek. Dá se předpokládat téměř s jistotou, že alespoň jednu z těch vět jste od té své důležité ženy slyšeli (ba možná i více vět – to už musíte posoudit sami). A protože každý z těch výroků je hlavním motivem dané knihy, máte po zaslechnutí „té pravé věty“ vybráno! To je přesně ta kniha, kterou opravdu potěšíte!

Ano, takhle jednoduché to může být, když jdete na výběr dárku chytře. Stres přenechejte jiným. Anebo jim můžete poradit, jak dobře jste letos vybrali dárky vy. Šťastnou ruku přejeme! A šťastné svátky taky. Vaše DOMINO.

Domino

Manželka 22

Manželství je někdy jako bludiště, ve kterém ztratíme jeden druhého. A možná i sami sebe.

manzelka22

 

 

 

 

 

Manželka, která utekla

Také máte občas pocit, že byste si potřebovala vzít volno od života? Tato kniha je přímo stvořená pro všechny ženy, které se nechtějí z každodenní rutiny zbláznit.

manzelkakterautekla

 

 

 

 

 

Kdo miluje nejvíc

Některé ženy zvládnou cokoliv. Až na pár věcí. Těch nejdůležitějších.

kdo_miluje_nejvic

 

 

 

 

 

Kam patříme

Zrovna když si začneme myslet, že život držíme pevně v rukou, nás dozajista něco vyvede z omylu…

kam_patrime

 

 

 

 

 

Co je tvoje, je i moje

Dvě sestry. Naprosté protiklady. A dohoda, která je spojí – anebo navždy rozdělí.

co_je_tvoje

 

 

 

 

 

Život té druhé

Opravdu si myslíte, že ostatní mají lepší život než vy?

zivot_te_druhe

 

 

 

 

 

Já už mám pro své milované vybráno. A co vy?

komentáře 2 na “Knižní rádce #1”

  1. Myanmar 7.12.2013 v 23:07 #

    Docela přemýšlím nad tím Kam patříme :) Tohle je moc dobrý nápad a hlavně zajímavé typy!

    • Wolf Draven 3.1.2014 v 01:50 #

      Já jsem pořídila mamce, snad se jí to bude líbit, zatím to ještě nezačala číst :)

Zanechat komentář