Moje blogerská kancelář

moje-blogerska-kancelar

S tímto nápadem přišla VeEee na svém blogu VeEee’s Bookshelf.
Jelikož velice ráda nakukuji cizím (i známým) lidem nejen do knihovniček, ale i na jejich pracovní stoly, tak mě tento článek dosti nadchl.

Rozhodla jsem se proto také zapojit a představit vám trošku ten svůj pracovní koutek, bez kterého si vůbec nedokáži představit existovat. Já se klidně obejdu bez postele, bez skříně, ale bez stolu a knihovny nemůžu žít! ;)

blog-kancl

Normálně mám teda na stole uklizeno většinou jen, když jdu psát recenze. Jinak na něj odkládám vše, co je potřeba vyřídit nebo prostě jen někam odložit. Takže to ve finále vypadá tak, že stůl je obsypaný „bordelem“ a není ho pomalu ani vidět. Pokaždé musím provést obrovský úklid než jdu něco psát (ať už na blog nebo prostě cokoliv).

Po ruce mi nesmí chybět diář a zápisník, do kterého si zaznamenávám poznámky k právě čteným knihám, ze kterých potom čerpám při tvorbě konečné recenze. Pokud čtu elektronickou knihu, nemusím nic vypisovat ručně, stačí sem tam něco zvýraznit popřípadě připojit poznámku přímo ve čtečce.

blog-kancl2

Jak můžete vidět, tak knížky mám opravdu všude, nejen v knihovně. Mám sice knihovnu obrovskou (viz Moje knihovna), ale už je tak nějak plná, takže ji neustále přeskupuji a knížky, které hodlám v nejbližší době číst a samozřejmě ty rozečtené (a ano, je jich většinou několik) mám na stole nebo na takovém stolečku (původně to byl Pojízdný stolek pod televizi), který je hned vedle stolu.

Mou další úchylkou (mimo knih) je i hromadění všeho kancelářského – převážně sešitů, sešitků, zápisníků a deníků, ale i propisek, tužek, popisovačů, zvýrazňovačů, pastelek či fixí, které můžete na stole vidět.

blog-kancl3

 Když píšu potřebuji neustále doping, energii si dodávám svou oblíbenou Coca Colou. Vím, že bych ji pít neměla, ale když ona je tak skvělá! Kromě klasické mám ráda i Cherry a nyní začali vyrábět i moji velmi oblíbenou vanilkovou příchuť. Mám i svou vlastní plechovku! :)

Máte i vy svoji blogerskou kancelář? Popřípadě, pokud nejste blogerem, svůj koutek? Máte někde fotky? Dejte mi kdyžtak odkaz do komentářů, ráda se podívám. Díky.

komentáře 4 na “Moje blogerská kancelář”

 1. David 7.11.2013 v 20:43 #

  Super, takové články mě baví. Máš to fajn a s vanilkovou kolou souhlasím. :D Líbí se mi, když na stole není prázdno, tak jak to máš. :)

  • Wolf Draven 7.11.2013 v 21:03 #

   Taky je mám ráda, protože su hroooozně zvědavý člověk ;)
   Vanilku miluju na všem, momentálně mám i vanilkový šampon, ale ta cola je prostě super :D
   Na fotce toho mám na stole ještě velmi málo :D

 2. Pavla Zimanová 7.11.2013 v 20:51 #

  No tak to u tebe vypadá jako u mne, ty máš ale mnohem více těch knih :). A já si myslím, že nepořádek prostě označuje kreativní osobnost a pokud v tom něco najdeš, tak je uklízení zbytečné!

  • Wolf Draven 7.11.2013 v 21:09 #

   Jsou to roky a roky těžké závislosti a nakupování :D
   Já najdu vždycky všechno ve svém nepořádku. Jediný problém mám, když si uklidím, to pak všechno hledám strašně dlouho :D

Zanechat komentář