Nový rok a vyhlášení vítězů soutěže ke konci světa

2 Led

Konec světa se tedy nekonal, Vánoce jste si snad pěkně užili (narozdíl ode mě), doufám, že jste dostali plno krásných dárečků (nejen knih, ale snad i těch bylo požehnaně), Silvestra jste snad přežili ve zdraví a bez nepříjemné kocoviny druhý den a přeji si, aby nám všem ten nový rok s třináctkou na konci přinesl jen samé dobré věci. No nechme se překvapit.

Díky své ošklivé před- i po-vánoční nemoci mám hodně restů, které musím dohánět. Takže to nebudu zbytečně zdržovat a vezmeme to velmi rychle.
Vaše odpovědi na otázku, kterou knihu byste si s sebou vzali na jinou planetu (i když někteří mluvili o ostrově) byli velmi rozmanité a některé pro mě dosti překvapující.

Nejvíce lidí by si s sebou vzalo knihu Hostitel nebo Pýcha a předsudek. Někteří volili spíše klasiku, jiní svou momentálně oblíbenou knihu, někdo vybíral spíše dle tloušťky knihy a několik z vás by zase sáhlo spíše po něčem novém, co ještě vůbec neměli tu šanci přečíst.
Jen jeden z vás by si vzal Bibli či oblíbené pohádky, ale knihu, která vás zasáhla nějak emočně by s sebou bralo více lidí. Stejně tak by pár lidí neváhalo zabalit si knihu českého autora. Naopak pár z vás by zas radši něco v jazyce cizím.
Dost mě překvapila velká většina lidí, kteří by si vzali jeden z dílů velké série.
Já osobně bych asi taky zvolila nějakou sbírku pohádek, Malého prince či nějakou klasiku, ale je to opravdu těžké rozhodování a doufám, že k němu nikdy nedojde.

A teď už k výhercům:

V temnotě vyhrává Crowley
Černočerná tma poputuje směr Johnny
a na Espressologii se může těšit Varjohukka.

Výhercům gratuluji a ještě dnes ode mě obrdží email. Mají pak 72 hodin na to, aby se mi ozvali s adresou. V jiném případě budou další výherci ;)

Já jdu dohánět psaní recenzí a dalších příspěvků. Přeji pěkný den! :)

 

komentáře 2 na “Nový rok a vyhlášení vítězů soutěže ke konci světa”

  1. E_V_E 2.1.2013 v 19:32 #

    Gratulujem 8)

  2. Erný~ 3.1.2013 v 21:24 #

    Gratulace, gratulace ;))

Zanechat komentář