O blogu

Wolf Draven’s Dream Bookshelves je knižní blog jednoho nenapravitelného knihomola a snílka. V blogovém a knižním světě mě všichni znají pod přezdívkou Wolf Draven [čti: volf drejvn]

Slouží převážně ke sdělování mých názorů, myšlenek a pocitů z přečtených knih. Najdete zde hlavně recenze na knihy všech možných žánrů, ale i soutěže, projekty/meme a spoustu dalších článků, které úzce souvisí s knihami a knižním světem.

V recenzích se snažím psát bez výrazných spoilerů, z děje nastínit pouze začátek či neprozradit celkově více než samotná anotace. (Pokud je tomu jinak, je to zde výrazně uvedeno.)

Vyhrazuji si plné právo na své vlastní názory a myšlenky. Všechny zde publikované recenze a jiné příspěvky jsou jen a jen mou vlastní tvorbou (kromě anotací a ukázek z knih nebo pokud není uvedeno jinak). Prosím, abyste to respektovali a nekopírovali nic bez mého svolení či bez udání zdroje. Děkuji.

Doufám, že se Vám zde bude líbit a budete se rádi vracet. Také budu vděčná za každý Váš komentář na blogu či připomínku na emailu.

Blog Wolf Draven’s Dream Bookshelves byl oficiálně spuštěn v únoru 2012 na službě Blogger. Od konce října 2012 je provozován na doméně wolfdraven.eu.

Info pro nakladatele a autory

Pokud byste měli zájem o zrecenzování některé z Vašich knih, můžete mě kontaktovat přes email:

Nebráním se ani žádné jiné spolupráci (např. soutěže o knihy, rozhovor s autorem,…)

Info ke čteným knihám

V podstatě čtu vše, co mě nějakým způsobem zaujme a nezáleží na tom, zda jsou to knihy pro dospělé nebo pro děti a mládež.

Žánrově jsou to převážně hororové knihy, thrillery, detektivky, fantasy i sci-fi, paranormální a nadpřirozené příběhy, dobrodružné a záhadné příběhy, pohádkové příběhy, mýty a legendy, dívčí romány i romány pro ženy, humoristické romány a comics.

Také miluji severskou a hlavně finskou literaturu.

Čtu v češtině nebo angličtině, nemám problém ani se slovenštinou a zkouším číst i ve finštině.