Omalovánky #4

29 Dub

Více o projektu Omalovánky

Tentokrát jsem si pro vás připravila zahraniční omalovánky s názvem Inspirations. Byly to jedny z prvních zahraničních, které jsem si pořídila na Bookdepository.com


InspirationsINSPIRATIONS

Autor: Valentina Harper
Vydalo: Design Originals
Rok vydání: 2014
Počet stran: 72
Mé hodnocení: 4,5/5

Anotace

Life is a wonderful adventure, and all of our dreams can come true! Hold on to your dreams with Color a Doodle Inspirations, the coloring book that offers hope and encouragement on every page. Inside you ll find 30 relaxing activities designed to motivate your creativity and stimulate your spirit. Team up with talented artist Valentina Harper as you personalize her exquisite line drawings. Valentina combines exhilarating words with flowing, intricate, and highly detailed patterns. Best-selling craft author Marie Browning joins in with beautifully colored examples of finished work. Printed on high quality extra-thick paper that won t bleed through, all pages are pre-perforated for easy removal and display. They re perfect for decorating with markers, gel pens, watercolors, or colored pencils.

* * *

Tato omalovánková knížka je plná motivujících slov a inspirujících citátů od známých i neznámých autorů, zajímavých a docela netradičních obrázků.
Autorka v úvodu radí, kterak správně míchat barvy, ale povzbuzuje vás i v tom, abyste se nebáli si s barvama pohrát podle svého. Pro inspiraci je zde i několik ukázek již vybarvených obrázků od Marie Browning.

KLADY

+ Každý obrázek je na jednom listě.

+ Protější strana ale přitom není úplně prázdná, je na ní nějaký inspirující citát.

+ Stránky jsou perforované, takže se dají lehce odtrhnout a v případě, že se vám nějaký obrázek zalíbí, můžete si jej někde vystavit nebo zarámovat a někam pověsit.

+ Papíry nejsou úplně tlusté, ale při vymalovávání se mi nepropily ani fixy, takže dobrý.

ZÁPORY

(berte s rezervou)

 Málo vymalovávacího prostoru.

 Stále stejný styl obrázků (ale to není zas až takový zápor).

 NÁZORNÁ UKÁZKA

A pro představu pár mých šílených výtvorů.

1

2

3

4

5

6

7

 

 

 

 

 

 

Co na tyhle omalovánky říkáte? Líbí se vám?

komentáře 2 na “Omalovánky #4”

  1. Crowley 5.5.2016 v 12:14 #

    Líbí se mi ten inspirující nádech

  2. Spooky 9.5.2016 v 07:51 #

    Taky se teď věnuju čmárání ;-)

Zanechat komentář