On My Kindle #1

11 Lis

Meme On My Kindle jsem se rozhodla vytvořit na základě žádostí některých mých přátel. Mnoho z nich si pořídilo čtečku, objednali si několik e-knih, které již stihli přečíst a teď mě neustále bombardují dotazy, které další knížky bych jim doporučila a kde by si je mohli koupit či stáhnout.

Proto jsem se rozhodla v této rubrice vždy představit nějaké e-knihy, které jsem si nedávno pořídila do svého Kindlu. Jedná se převážně o anglické e-booky, ale někdy zde zveřejním i ty české, aby nebyli ochuzeni i neangličtináři. Třeba tu získáte inspiraci i vy.

Pro dnešní první příspěvek jsem si vybrala sérii The MacKinnon Curse od americké spisovatelky J. A. Templeton, kterou mám právě rozečtenou a strašně se mi líbí.

První díl nese název The Deepest Cut. Vypráví příběh šestnáctileté Riley, která po tragické autonehodě, při které zemřela její matka, vidí duchy. Snaží se je ignorovat, aby nezjistili, že s nimi dokáže komunikovat, protože potom by jí nedali pokoj. Když se ale s mladším bratrem a tatínkem přestěhují do starého domu ve Skotsku, je ochotná udělat výjimku. Ian je totiž neuvěřitelně sexy, i když jde o přes dvě stě let starého ducha, který je prokletý. Riley je rozhodnutá mu za každou cenu pomoci, ačkoliv tak uvrhne nejen sebe, ale i celou svoji rodinu, do velkého nebezpečí.
Recenzi si můžete přečíst zde.

Knihu jsem si zakoupila za $ 0,99 na Amazonu, momentálně je možné sehnat ji zadarmo. Přímý odkaz zde. (Pozor, cena se může časem opět změnit! Vždy si to nejdříve ověřte.)

Druhý díl série se jmenuje The Haunted. V něm se opět setkáváme s hlavní hrdinkou Riley, stejně tak jako s Lariou – duchem zlé čarodějnice, kterou známe již z prvního dílu. Byla to totiž Laria, která uvrhla na Iana prokletí, které ho drželo přes 200 let svázaného s jeho rodným místem. Teď je Laria zpět, prahne po pomstě za Rileyino vměšování se do jejích záležitostí s Ianem a navíc si přivedla posilu z temné strany.

Tento díl jsem si pořídila za $ 2,99 opět na Amazonu. Přímý odkaz zde. (Pozor, cena se může časem změnit! Vždy si to nejdříve ověřte.)

Třetí a poslední díl série má název The Departed. Znovu se vše točí kolem naší známé hrdinky Riley. Čarodějnice Laria se stále nehodlá vzdát své touhy po pomstě za to, že se jí Riley připletla do cesty a neustále jí ničí její podlé plány. Riley má na své straně rodinu a přátele, ale tentokrát půjde o boj na život a na smrt.

I tato kniha je na Amazonu za $ 2,99. Přímý odkaz zde. (Pozor, cena se může časem změnit! Vždy si to nejdříve ověřte.)

 

K této sérii ještě patří prequel s názvem The MacKinnon Curse: The Beginning. V něm se setkáváme s devatenáctiletým Ianem v roce 1786. Příběh nám vypráví Ian ze svého pohledu. Dozvíme se jak vlastně vše začalo. Kdo byla mladičká Laria, z jakého důvodu se na Iana naštvala, proč se ho rozhodla otrávit a uvalit na něj věčné prokletí. Dočteme se i o tom, co se stalo s Lariou poté, co se Ian proměnil v ducha.
Recenzi najdete zde.

Tento prequel jsem si koupila také na Amazonu za $ 0,99, momentálně je stejně jako první díl zdarma. Přímý odkaz zde. (Pozor, cena se může časem opět změnit! Vždy si to nejdříve ověřte.)

Jedna odpověď na “On My Kindle #1”

  1. Spooky 28.1.2013 v 12:37 #

    Skvělý nápad!
    Tato série vypadá skvěle, jdu kupovat!!!

Zanechat komentář