On My Kindle #10

13 Pro

Více o tomto projektu zde.

Opět tu mám pro vás nějaké zajímavé e-booky, které jsem četla v nedávné době nebo se chystám v nejbližší době číst. Tentokrát jsou od autorky jménem Julie Halpern.

dont-stop-nowPrvní v pořadí je Don’t Stop Now.  Jde v podstatě o takový „road trip“ příběh dvou nejlepších kamarádů Lil a Joshe, kteří se podle náznaků a jistých stop snaží najít „něco jakoby kamarádku“ Penny. Ta totiž zfalšovala svůj vlastní únos, aby se tak vymanila z ne příliš příjemného vztahu. Penny je ale v příběhu spíš vedlejší prvek, autorka se převážně soustředí na vzájemný vztah Lil a Joshe. Lil by chtěla možná něco víc, Josh ale nechce ohrozit jejich přátelství. Kniha by mohla zaujmout všechny milovníky YA literatury.

Knihu jsem zakoupila na Amazonu v rámci velkých slev, momentálně ji lze koupit za $7,09. Přímý odkaz zde. (Pozor cena se může změnit.)

get-well-soonDalší knihou je Get Well Soon. Tohle bylo velké překvapení. Nečekala jsem, že se autorka se ujme takových vážných témat s tak obrovskou dávkou vtipu, že se budu u knihy smát. Hlavní postava – teenagerka Anna Bloom má deprese a nadváhu, občas se u ní objeví návaly paniky a rodiče ji pošlou do psychiatrické léčebny, kde potkává spoustu „šílenců“ a možná i svoji lásku. Je to hodně bláznivá YA kniha a rozhodně doporučuji všem.

Knihu jsem zakoupila taktéž na Amazonu v rámci velkých slev, momentálně ji lze koupit za $4,99. Přímý odkaz zde. (Pozor cena se může změnit.)

the-f-it-listPoslední knihou, kterou jsem si od autorky pořídila, ale zatím nečetla, je The F- It List. Vypadá velmi zajímavě a jsem zvědvá, jak se Julie poprala s vážným tématem v tomto případě. Možná s vtipem sobě vlastním. Děj knihy vypráví příběh Alex, jejíž tatínek zahyne při autonehodě. Na jeho pohřbu se Alexina kamarádka vyspí s jejím klukem. Alex to velmi zarmoutí a přestane se s Beccou bavit, jenže časem se dozví, že Becca má rakovinu…
Jsem zvědavá, co se z toho vyvrbí.

I tuto knihu jsem zakoupila na Amazonu, tentokrát za normální cenu $7,09, za kterou ji můžete pořídit i nyní. Přímý odkaz zde. (Pozor cena se může změnit.)

Jedna odpověď na “On My Kindle #10”

  1. Spooky 8.3.2016 v 12:49 #

    Nečti tolik! :-D

Zanechat komentář