On My Kindle #11

28 Bře

Více o tomto projektu zde.

I dnes bych vám ráda představila nějaké pozoruhodné e-booky, které jsem nedávno četla.

cracked-up-to-bePrvní v pořadí je Cracked Up to Be od autorky Courtney Summers.  Možná jste již četli moje recenze na autorčiny knihy Some Girls Are  a Fall for AnythingCracked Up to Be je další zajímavou knihou od Courtney, která se mi dostala do rukou (nebo spíš do Kindla). Tentokrát vypráví o kdysi dokonalé Parker Fadley, která se začne najednou chovat jako pěkná „bitch“, začne pít (dokonce i ve škole, když už do ní náhodou dorazí), vykašle se na cheerleading a celkově to s ní jde z kopce. Jen ona sama ví, proč se to tak děje. Opět lahůdka pro milovníky YA literatury.

Knihu jsem zakoupila na Amazonu v rámci nějakých slev, momentálně ji lze koupit za $11,16. Přímý odkaz zde. (Pozor cena se může změnit.)

what-waits-in-the-woodsDalší knihou je What Waits in the Woods od autorky Kieran Scott. Jde o klasický YA horor, kdy jde parta děcek do lesa, sejdou z cesty, ztratí se a něco se strašlivě zvrtne. Kniha měla strašně pochvalné recenze, ale mě osobně to až tak nenadchlo. Možná to bylo tím, že jsem od příběhu čekala díky těm nadšeným recenzím víc. A navíc mě iritovaly některé z hlavních postav. Ale jisté momenty překvapení a celkové napětí tomu nemohu upřít, takže pokud se rádi bojíte, tak doporučuji.

Kniha je rovněž z Amazonu a momentálně ji lze koupit za $12,09. Přímý odkaz zde. (Pozor cena se může změnit.)

paper-or-plasticDnešní poslední knihou je Paper or Plastic od autorky Vivi Barnes. Jde o ryzí YA romanťárnu. Hlavní hrdinka Alexis je přistižena při krádeži levné rtěnky v místním obchoďáku a za trest zde musí pracovat celé léto místo toho, aby si užívala prázdniny. Nejen zákazníci, ale i někteří zaměstnanci jsou divní a Lex je z toho na prášky. Ale možná nakonec nebude tak zle, když její nadřízený je roztomilý fešák Noah Grayson.

Kniha opět zakoupena na Amazonu a stále ji lze koupit za $5,99. Přímý odkaz zde. (Pozor cena se může změnit.)

Všechny knihy mají docela lehkou angličtinu, takže i začátečníci by si s četbou měli lehce poradit.

 

komentářů 5 na “On My Kindle #11”

 1. E_V_E 12.4.2016 v 18:39 #

  Ani jednu nepoznám :/ Ale to prvé ma hneď zaujalo. Je to akoby sa jej otočil svet kvôli niečomu. To sa stalo čiastočne aj mne. Nemusí to byť zlá vec :D
  Takže ma zaujala kniha tak na prvú chvíľu :)

  • Wolf Draven 22.5.2016 v 17:08 #

   No ono se pak dozvíš, kvůli čemu to je ;)

 2. Crowley 27.4.2016 v 14:01 #

  Knížky Courtney Summers jsou super vždycky :-)

 3. dik…sekarang ni anak makcik belajar kat uitm seri iskandar…kalau dpt pengurusan maklumat, dimana cawangan dia ye…boleh pilih atau minta yg dekat ker…makcik sangat berharap anak makcik dpt sambung degree ke pengurusan malumat juga

Zanechat komentář