On My Kindle #4

8 Srp

Dneska se opět zaměřím na české e-knihy a opět zůstanu u těch víceméně darovaných.

Od kamaráda k narozeninám jsem dostala dárkový poukaz na knihy do internetového knihkupectví Kosmas. Poukaz má sice platnost celý rok, ale to bych nebyla já, abych ho hned ještě ten den nevyužila. Pravda, procházela jsem všechny ty knihy a přemýšlela co si koupit několik hodin. Nakonec jsem vybrala čtyři knihy, mezi kterými jsem se rozhodovala. U jedné (samozřejmě u té, kterou jsem chtěla nejvíce) jsem zjistila, že bohužel nejde číst v mé čtečce. V úplném finále moje volba padla na dvě knihy od spisovatelky Mo Hayder, od které jsem četla knihu Unesená a moc se mi líbil její styl psaní.

ptacnikPrvní knihou je Ptáčník. Opět jako v Unesené se setkáváme s detektivem Jackem Cafferym, který tentokrát vyšetřuje případ pěti bestiálně znetvořených a sexuálně zneužitých žen, v jejichž tělech zanechal vrah drobný suvenýr. Zní to hodně zajímavě a na knihu se už dost těším.

Jak už bylo řečeno výše, knihu jsem zakoupila v internetovém knihkupectví Kosmas a její cena byla 149,- Kč. Přímý odkaz zde.

pecovatelDruhou knihou je Pečovatel. I zde se setkáváme se starým známým detektivem Jackem Cafferym. Tentokrát pátrá po uneseném dítěti manželů žijících v klidné vilové čtvrti, které únosce spoutal, zmlátil a zanechal v jejich domě svému osudu. Bohužel je chlapec nalezen mrtvý a jak se zdá, tak celá tato událost nějak souvisí i s Cafferyho minulostí.
Knihu si chci co nejdříve přečíst.

Taktéž zakoupeno v internetovém knihkupectví Kosmas za cenu 149,- Kč. Přímý odkaz zde.

 

komentáře 2 na “On My Kindle #4”

  1. Spooky 12.8.2013 v 15:27 #

    To také vypadá zajímavě, asi brzy zakoupím.

    • Wolf Draven 18.8.2013 v 16:57 #

      Mo Hayder píše fakt skvěle :)

Zanechat komentář