On My Kindle #5

12 Srp

Dneska ještě zůstanu částečně u darovaných e-knih v češtině.

Když jsem si na Alze objednávala knihu Blbá sázka o fajn kluka, moje drahá polovička mi k narozeninám přikoupila ještě další tři skvělé e-knihy.

blbá sázka o fajn klukaBlbá sázka o fajn kluka od Shany Norris je skvělá romantická oddechovka o dívce Avery, která šetří každou korunu, aby mohla studovat medicínu. To je také důvod, proč souhlasí s podivnou nabídkou své spolužačky. Pokud se jí to podaří přebrat jí kluka, dostane 500 dolarů. Pro Avery je to spousta peněz a proto se do úkolu vrhne po hlavě. Jenže Zac, o kterého v této sázce jde, je úplně jiný než si Avery myslela a tak je asi všem jasné, jak to nakonec dopadne.
Recenzi si můžete přečíst zde.

Knihu jsem zakoupila na Alze za 149,- Kč. Přímý odkaz zde.

stoletý staříkPrvní z darovaných knih je Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel spisovatele Jonase Jonassona. Tahle kniha mě velice lákala už delší dobu, ale zdála se mi dosti drahá. Elektronická verze je podstatně levnější a navíc to byl dárek, takže mé srdce zaplesalo. Jak praví anotace: Jonas Jonasson ve svém románu vypráví o jednom veselém útěku a také o šíleném životním příběhu svéhlavého muže, který se sice nikdy nezajímal o politiku, ale přesto byl vždy nějak zapleten do velkých historických událostí 20. století. Kniha je opravdu k pokukání, ale asi nesedne každému. Mně se velmi líbila.
Recenze zde.

Kniha byla zakoupena na Alze za 189,- Kč. Přímý odkaz zde.

vnitřní kruhDalší knihou je severská detektivka Vnitřní kruh od Mari Jungstedtové. Moc se mi líbila její předešlá kniha s názvem Této tiché noci a dělala jsem si zálusk i na další příběh ze švédského ostrova Gotlandu s komisařem Knutasem v hlavní roli. Tentokrát musí vyšetřit zmizení jedné ze studentek archeologie pracující na vykopávkách v místě, kde se za dob vikingů nacházel přístav.  Jsem si jistá, že zde opět nebude chybět dostatečné napětí.
Recenze také bude brzy.

Kniha byla zakoupena na Alze za 189,- Kč. Přímý odkaz zde.

ti za řekouPoslední knihou je hororový příběh s názvem Ti za řekou od autora Christophera Buehlmana. Vypráví o spisovateli Franku Nicholsovi, který se snovou partnerkou přistěhuje do poklidného městečka Whitbrow na jihu Spojených států. Chce se zde pustit do psaní románu.  Za poklidem venkovského života s jeho letitými zvyky a pověrami se ale skrývá zlo, se kterým žijí místní už po generace. Zlo, které vyžaduje oběti, nezastaví se před ničím a mstí se na nevinných. Zlo, které vychází z temného lesa na druhé straně řeky. Doufám, že se mi kniha bude líbit stejně jako to slibují kladné recenze.

Kniha byla zakoupena na Alze za 160,- Kč. Přímý odkaz zde.

komentáře 2 na “On My Kindle #5”

  1. Spooky 12.8.2013 v 15:25 #

    Díky za tipy, všechno vypadá dobře.

Zanechat komentář