On My Kindle #7

26 Čvc

Více o tomto projektu zde.

Pro dnešní příspěvěk jsem vybrala několik knih spisovatelky jménem J.C. Isabella, která píše milé romantické příběhy se šťastnými konci. Některé z jejích knih se sem tam objevují v nabídce Amazonu za velmi nízké ceny. Já jsem si pořídila zatím 5 z nich a možná ještě nějaké přibudou, protože se mi velice líbí autorčin styl psaní.

ZackWarrenFCPrvní knihu, kterou jsem od autorky četla, má název The Unofficial Zack Warren Fan Club. Jde o trošku zamotaný romantický příběh ze střední školy. Hlavní hrdinka Chloe Baker kdysi ještě na základce založila klub na nenávidění malého darebáka Zacka Warrena, protože jí dělal naschvály. Ze Zacka vyrostl ale pohledný mladík, šel do sebe a je hvězdou školního baseballového týmu. Tento klub, který Chloe založila, ale stále existuje. Vede ho Chloeina kamarádka Lana, jen se změnilo nenávidění na obdivování. Chloe s ním už ale nechce mít nic společného, ohledně Zacka má jasno. Ona nenávidí jeho, on zase ji. Zack na to má poněkud jiný pohled, ale všechno se zkomplikuje v momentě, kdy se Zackův otec a Chloeina maminka ve Vegas vezmou. Ze Zacka a Chloe se stávají nevlastní sourozenci, Chloe poznává Zacka i z jiné stránky než jen z hřiště a pomalu se do něho začíná zamilovávat.
Příběh je vyprávěn z pohledu Chloe i Zacka, ale nepřišlo mi to nijak rušivé.

Knihu jsem sehnala v akci na Amazonu za $0,99, momentálně se dá pořídit za $1,20. Přímý odkaz zde. (Pozor cena se může změnit.)

KyleBJohnstonDalší knihou byl kratší příběh s názvem The Unofficial Story of Kyle B. Johnston. V podstatě navazuje na The Unofficial Zack Warren Fan Club a setkáme se v ní i se starými známými. Hlavní postavou zde ale je Zackův nejlepší kamarád Kyle, který je po ne zrovna veselém rozchodu s Lanou. Není asi zrovna skvělé zjistit, že někdo, koho milujete, je vlastně zamilovaný do vašeho nejlepšího kamaráda a ještě vede nějaký jeho pochybný fanklub. V této nelehké chvíli mu hodně pomůže jeho kamarádka Emma a možná z toho bude i něco víc než jen krásné přátelství.
Příběh je opět vyprávěn ze dvou pohledů.

Knihu jsem sehnala na Amazonu za $0,99. Přímý odkaz zde. (Pozor cena se může změnit.)

Chasing McCreeMomentálně čtu Chasing McCree, což zatím také vypadá na příjemný romantický příběh ze školního prostředí. Hlavními postavami jsou zde populární roztleskávačka Briar Thompson a kovboj Chase McCree. Briar se jednou opije, když zjistí, že ji její přítel podvádí a v noci v parku potká Chase. Ten tam zrovna tajně „venčí“ svého koně. Přestěhoval se do města se svou matkou za jejím novým manželem, ale dost ho to tu ubíjí. Je zvyklý na celodenní práci na farmě se zvířaty. Briar nemůže ani chodit a je celá potlučená, tak ji vezme k sobě domů a postará se o ni. Briar prozří a začne si uvědomovat na čem v životě vlastně záleží. No a nejspíš se do sebe zamilují předpokládám :)
Nechybí opět pohled obou postav.

Knihu jsem sehnala na Amazonu za $0,99, momentálně se dá pořídit za $2,99. Přímý odkaz zde. (Pozor cena se může změnit.)

4thNa knihu Chasing McCree ještě těsně navazují dva kratší příběhy se stejnými hlavními hrdiny Briar a Chasem. xmasMcCreePrvní má název The McCree’s Star Spangled 4th a druhý A McCree Christmas.

Obě knihy se dají sehnat na Amazonu za $0,99. Přímé odkazy zde a zde. (Pozor cena se může změnit.)

komentáře 4 na “On My Kindle #7”

 1. lina 27.7.2014 v 18:40 #

  Chasing McCree je to nejlepší čtení :D Na tu knížku nedám dopustit, líbila se mi jak hlavní hrdinka, tak i hlavní hrdina a ráda se k ní vracím..

  • Wolf Draven 27.7.2014 v 18:54 #

   Právě jsem dočetla a je to milé počteníčko :)

 2. Míša 27.7.2014 v 20:24 #

  Chasimg McCree vypadá dobře :)

  • Wolf Draven 27.11.2015 v 23:39 #

   Jj, určitě doporučuju :)

Zanechat komentář