On My Kindle #8

28 Srp

Více o tomto projektu zde.

Pro dnešek jsem se rozhodla představit vám své anglické ebooky od autora Jamese Dashnera. Jedná se vlastně o sérii The Maze Runner, kterou všem vřele doporučuji.

the maze runnerPrvní díl nese název The Maze Runner (nyní vychází i český překlad pod názvem Labyrint: Útěk) a zavede nás to velmi podivného světa s obrovitánským bludištěm, ve kterém se ocitá hlavní hrdina, jenž si nepamatuje nic než svoje jméno. Od jeho příchodu se začne měnit do té doby dobře fungující řád a Thomas s ostatními se musí hodně snažit, aby si zachránili svoje životy.

Recenzi si můžete přečíst zde. V září by se měl v kinech objevit film, na který se nesmírně těším, protože v něm hlavní roli ztvární můj oblíbený herec Dylan O’Brien.

Knihu jsem zakoupila na Amazonu za $1,99, momentálně ji lze koupit za $6,95. Přímý odkaz zde. (Pozor cena se může změnit.)

the scorch trialsDruhý díl s názvem The Scorch Trials těsně navazuje na události v The Maze Runner. Thomas i ostatní přeživší si naivně mysleli, že už je všemu konec, ale to se tedy šíleně zmýlili. Jejich strastiplná cesta pokračuje. Labyrint byl pouze fáze číslo 1, nyní je čeká fáze číslo 2. Mají před sebou dlouhou cestu plnou nástrah a  nebezpečí a nebude chybět ani nějaké to nečekané překvapení. A Thomasovi se sem tam vrátí nějaká stará vzpomínka, kéž by mu to jen dávalo aspoň trochu smysl.

Knihu mám opět z Amazonu za $6.82, koupit si ji můžete zde. (Pozor cena se může změnit.)

the death cureTřetím dílem je The Death Cure a ještě ho nemám přečtený, ale předpokládám, že také bude těsně navazovat na díl předcházející. Chystám se co nejdřív si jej přečíst, protože jsem opravdu velice zvědavá, co se z tohoto příběhu vyklube. Zatím jsem čím dál tím zmatenější, asi stejně jako hrdinové této série. Bude tohle pro ně již poslední test?

I tento díl jsem zakoupila na Amazonu za $6.04, odkaz je zde. (Pozor cena se může změnit.)

the kill orderK této sérii ještě patří prequel s názvem The Kill Order, který údajně odhalí některé záhady a dodá odpovědi na nezodpovězené otázky. (Jestli ne všechny, tak snad na většinu.) Doporučuje se číst ale jako úplně poslední, protože jinak vám prý naspoiluje spoustu věcí ze všech tří dílů série, což by byla dost škoda.

Já jsem si zatím tento prequel nekoupila, protože na Amazonu je nyní za $9.67 (odkaz zde) a tak čekám, až se cena trošku sníží. Doufám, že to bude brzy.

Četl někdo z vás tuto sérii či máte za sebou některý z dílů? Co na tuhle sérii říkáte? Líbí se vám? A těšíte se na film stejně jako já?

 

komentáře 2 na “On My Kindle #8”

  1. Spooky 17.9.2014 v 09:30 #

    Já se teď chystám na film :-)

    • Wolf Draven 19.9.2014 v 20:28 #

      Taky se chystám, tak doufám, že nezklame.

Zanechat komentář