Pozdrav z Finska

24 Kvě

Zdravím všechny své věrné (?) i nahodilé čtenáře z mého pobytu ve Finsku. Konečně se mi po více jak měsíci podařilo připojit na blog.

Finové berou slovo „intenzivní“ velmi vážně, takže jejich intenzivní studijní kurz se odehrává mimo civilizaci v obrovském srubu uprostřed lesa, aby opravdu NIC nerušilo naši pozornost. A opravdu neruší, není tu internet ani témeř žádný mobilní signál. Ale je tu nádherná příroda, kterou si vychutnávám plnými doušky :)

Dnes jsme vyrazili do města do různých muzeí a jsou pro nás připraveny všelijaké akce, já nejvíc ocenila hodinový rozchod po obědě. Využila jsem ho k prohlídce knihkupectví (jak jinak) a právě vám píšu z jedné kavárny :)

Technika opět „nezklamala“ a koukám, že žádný z mých přednastavených příspěvků se na blogu neobjevil, takže se předem omlouvám za dnešní nášup recenzí.
Prozatím se loučím a snad se mi opět brzy naskytne příležitost se vám ozvat alespoň krátkým příspěvkem. Až se vrátím, vynahradím vám to ;)

komentáře 4 na “Pozdrav z Finska”

 1. Orvokki 25.5.2014 v 14:34 #

  To je krása, učiť sa fínčinu priamo vo Fínsku. Očakávam podrobný report aj s informáciami, ako si sa tam dostala, tiež totiž uvažujem nad letným pobytom vo Fínsku, len aby som sa ten jazyk naučila :).

 2. Jana 27.5.2014 v 09:54 #

  Hezky si to v přírodě užij a pak udělej nějakou reportáž plnou krásných fotek :-)

 3. Bastera 27.5.2014 v 21:21 #

  Já si říkala, kam ses ztratila, ale jen si to pěkně užívej! :) Finsko achach taky bych vyrazila a finštinu mám jednou v plánu! :)

 4. Wolf Draven 6.7.2014 v 21:29 #

  Dnes jsem se vrátila a musím vše vstřebat a snad potom něco vyplodím, ale jsem tak plná dojmů, že nevím kdy to bude nebo kde začít :D

Zanechat komentář