Všehochuť

28 Úno

Poslušně hlásím, že jsem zpět a opět vás budu oblažovat svými příspěvky a recenzemi ;)

Ti z vás, kteří mě trošku víc znají, nebo poctivě sledují, vědí, že loňský rok byl hodně ve znamení velkého stěhování.
Pevně doufám, že to bylo zas na nějakou dobu stěhování poslední, protože stěhovat se třikrát do roka je už i na mě moc!
Navíc při takovém množství knížek! ;)
Dostěhovávání bude asi ještě chvilku probíhat, ale hlavní část (se všemi knížkami) se odehrála těsně před Vánocemi.
(Například knihovna se stěhovala na štědrý den dopoledne, hlavně že klidné svátky přejeme… :))

Na Vánoce jsem dostala od rodiny a přátel skvělý dárek – další cestu do Finska za mými známými.
Balilo se velmi narychlo, ale vše se zdařilo včas, cesta proběhla hladce a zima ve Finsku je prostě nádherná (ostatně jako všechny roční období).

Nevím, jestli to bylo tím stresem ze stěhování nebo tak celkově, a nebo jen proto, že prostě to je na Vánoce u mě typické, ale skolil mě pěkně odporný bacil. Musela jsem si tudíž návštěvu ve Finsku neplánovaně prodloužit. To by mi až tolik nevadilo, kdyby to nebylo spojeno s  pobytem v místní nemocnici a kdyby mi nebylo tak zle.

Nakonec ale vše dopadlo dobře, pustili mě do domácího léčení a jelikož už nejsem ani bacilonosič, mohla jsem se před několika dny vrátit i do ČR. Momentálně jsem stále v domácím léčení a dávám se dohromady (chce se mi pořád spát :( ).

Proto se vám všem omlouvám, že se blog na chvíli odmlčel, opozdil se s recenzemi, neobjevilo se tu ani žádné PFko s přáním a celkově tu bylo mrtvo. Budu se snažit vám to nějak vynahradit ;)
Chystám nějakou novou soutěž, sepisuju recenze a další články a hlavně se věnuju své nejoblíbenější činnosti – ČTENÍ, takže vám brzy představím zase spoustu knih, které stojí za přečtení :)

A dodatečně vám tedy přeji jen to nejlepší do nového roku, který snad pro vás všechny začal jak nejlíp mohl a doufám, že jste si vánoční svátky skvěle užili a že jste našli pod stromečkem spoustu (hlavně čtecích) dárečků! ;)

komentáře 4 na “Všehochuť”

 1. Anna Elizabeth Potter 29.2.2016 v 21:42 #

  Jejda to byla teda pěkná návštěva když se to takhle protáhlo :/ Doufám, že už je ti aspoň částečně dobře. Vidím, že si přidala teď dvě recenze, jdu si je přečíst! :)

  • Wolf Draven 22.5.2016 v 17:06 #

   Díky, už je to lepší ;)

 2. Spooky 8.3.2016 v 12:48 #

  Ty máš „štěstí“ :-D

Zanechat komentář