Wishlist #2: Gregg Olsen

6 Bře

Nedávno jsem se dozvěděla, že má vyjít česky kniha, na kterou si dělám už dlouhou dobu zálusk v angličtině.

Jde o Závist (Envy) od Gregga Olsena.
Vyjít by měla už v květnu 2012 u nakladatelství Fortuna Libri.

Teď vyvstalo dilema, zda si mám knihu koupit v angličtině (jak jsem původně plánovala) a nebo si počkat na českou verzi. Co myslíte? Kdo mi poradí? ;)

Anotace

Román o prázdné rakvi – Vražda je tak sprosté slovo…

Noc, kdy Katelyn zemřela, se stalo cosi, co všechno změnilo. Zlo má nejrůznější příchutě. Někdy je hořké, jindy ošidně sladké. Katelyn zjistila den své smrti. V jeden okamžik byla deprimovaným teenagerem a zároveň ztratila život. A pak… ležela na stole z nerezové oceli, oči skleněné, tělo studené, a byla opravdu, ale opravdu mrtvá.

Jak se to stalo? Byla to sebevražda, nebo vražda? A kdo za to nese vinu?
Dvojčata Hayley a Taylor Ryanovi zakopnou o důkaz, který je mnohem více znepokojující než si vůbec dokázali představit… a prolitá krev je přivede na stopu tajemství z dávné minulosti, o níž by raději ani nic nevěděli.

Autor se nechal inspirovat pravdivým příběhem internetové šikany a Závist je prvním dílem odvážné, otevřené a hrůzostrašné série, která vás přivede až na hranu mezi životem a smrtí.

komentáře 3 na “Wishlist #2: Gregg Olsen”

  1. Anonymous 10.3.2012 v 00:55 #

    Tak na tohle si taky počkám!!!

  2. Mischa 10.3.2012 v 23:46 #

    Já knihu už četla a rozhodně se mi líbila. Zda v češtině nebo angličtině, to je na tobě. Spíše jde o to zda čekat nebo nečekat. :D

Zanechat komentář